Naga Markets

W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:KGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie.

Piątkowa sesja przynosi świecę pin bar, która zbiega się ze znacznym odbiciem na szerokim rynku. Jak widać na wykresie w panującej nadal fali wzrostowej, korekty były dość płytkie i jeżeli schemat się powtórzy to być może piątkowe minimum, nie zostanie już pogłębione, a w najbliższych dniach nastąpi atak na dotychczasowe szczyty.

W ramach Grupy mBanku firmy i klienci indywidualni mogą skorzystać z szerokiej oferty produktów i usług potrzebnych do zaspokojenia potrzeb finansowych.

Mbank ostro tracił od pewnego czasu, spadki zatrzymały się jednak na wsparciu, a kształt świecy pokazuje, że pojawił się  popyt na akcje, po porannych, piątkowych spadkach. Powstała świeca w tym miejscu może zapowiadać wzrosty, a przynajmniej jakieś odreagowanie ostatnich spadków.

XTB

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułGBPCHF – możliwa korekta
Następny artykułSezon na dywidendę – GPW
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here