Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:KGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie.

Kurs miedziowej spółki był wczoraj najwyżej od ponad roku. Świeca dzienna to jednak pin bar, który w tym miejscu może sugerować ruch korekcyjny. Jeżeli w ciągu najbliższych sesji cena nie będzie w stanie pokonać wczorajszego maksimum, ryzyko korekty wzrośnie. Pierwszym wsparciem powinien być poziom poprzedniego szczytu oraz ostatniego lokalnego dołka czyli strefa ok. 120 zł.

Spółka.prowadzi działalność w zakresie windykacji wierzytelności na zlecenie, jak i obrotu wierzytelnościami.

Spółka Kruk trwa w trendzie wzrostowym, aktualna korekta dotarła do linii trendu oraz strefy wsparcia, którą wyznacza poziom poprzednich dwóch szczytów oraz jeden dołek. Jeżeli trend ma być kontynuowany jest to dobre miejsce do kupna z niewielkim ryzykiem (linia obrony poniżej wsparcia i linii trendu).

Zapraszam w najbliższy czwartek na kolejny przegląd sygnałów miesięcznych wg metody Mebane Fabera.

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułPoranny komentarz makro – wtorek 29 lipca.
Następny artykułSpółka w trendzie wzrostowym – Colian
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here