Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują

KGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie.

Kurs spółki wybił dzisiaj 9 miesięczna linię trendu spadkowego oraz zawężająca się formację klina, która opisywaliśmy wcześniej. Wagę tego wybicia podkreśla także wzrost obrotów. Najbliższe ograniczenie to opór w postaci dwóch poprzednich szczytów, który rozciąga się na obszarze 122,30-122,85 zł. Jeżeli popyt poradzi sobie i z tą barierą, wydaje się, że pojawią się spore szanse na rozwinięcie wzrostów, a tym samym na poprawę nastrojów na całej giełdzie.

Firma jest wiodącym producentem materiałów dla przemysłu meblarskiego. Produkuje różnego rodzaju płyty wiórowe (standardowe, laminowane, oklejane), a ponadto folie końcowe, filmy do laminowania i taśmy obrzeżowe.

Podobna konsolidacja ma miejsce na spółce Grajewo, z tym że tutaj jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać na jakieś rozstrzygnięcia. Na przestrzeni ostatnich 9 miesięcy można zauważyć zawężający się zakres notowań, który przybiera postać szerokiego, ale dokładnie respektowanego trójkąta. Kluczowe dla trwania trendu wzrostowego jest wsparcie w okolicach 24 zł, a dokładniej nawet poziom 22,70 zł czyli najniższa wartość tej konsolidacji z dnia 27 stycznia 2014. Wybicie z formacji trójkąta dostarczy informacji o tym czy trend ma szansę na kontynuację, czy jednak powoli będzie się kończył w przypadku wybicia dołem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here