Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

KGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie.

Wygląda na to, że KGHM nie pokona “z marszu” poziomu poprzednich szczytów i niezbędna okaże się korekta. Jeżeli taki scenariusz dojdzie do skutku to kluczowym poziomem wydają się być okolice 125 zł.

Grupa Eurocash jest jedną z największych w Polsce grup pod względem wartości sprzedaży oraz liczby placówek zajmujących się dystrybucją produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych.

Kurs spółki znajduje się przy ważnym, ponad 2 letnim wsparciu, która było już kilkukrotnie z powodzeniem bronione. W szerokim horyzoncie trend pozostaje wzrostowy jednak od połowy ubiegłego roku mamy do czynienia ze spadkami. Wydaje się, że przy tym wsparciu może dojść do wzrostów przynajmniej do linii trendu spadkowego. Aktualnie trwające spadki mają już zasięg dwóch największy korekt, które pojawiały się w historii notowań spółki, co także może sprzyjać wzrostom. Oczywiście upadek wsparcia oznaczać będzie dalsze pogłębianie ruchu spadkowego.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEURAUD – mało dynamiczna korekta
Następny artykułSpółka w trendzie wzrostowym – Ambra
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here