Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują

KGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie.

Kurs spółki naruszył dzisiaj poziom poprzedniego szczytu z 6 marca. Po naruszeniu nastąpiło jednak cofnięcie i pojawiła się świeca pin bar. Z poprzedniego szczytu nastąpiła bardzo gwałtowna wyprzedaż. Czy i teraz będziemy mieć do czynienia z podobnym scenariuszem, tego nie wiem, raczej pewne jest jakieś cofnięcie. Od tego jak duże ono będzie może może zależeć dalszy sentyment do tej spółki. Spadek do okolic 114 zł będzie zupełnie normalny.

Grupa Kapitałowa CD Projekt RED to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier komputerowych.

CD Projekt porusza się w długoterminowym trendzie wzrostowym, ostatnio jednak mamy do czynienia z korektą. Dzisiejsza sesja jest jedną z lepszych w ostatnim czasie. Wzrosty dotarły do poziomu poprzedniego szczytu z 3 kwietnia. W ubiegłym tygodniu wybita została linia korekty, teraz dużo zależy od zachowania ceny w tym rejonie, gdyż wybicie ostatniego szczytu w ruchu korekcyjnym może oznaczać zakończenie korekty.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here