Naga Markets

W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:KGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie.

KGHM już ostatecznie pokonał poziom poprzednich szczytów, wcześniej przez pewien czas kurs krążył powyżej tego poziomu, ale dopiero dzisiaj mamy potwierdzenie w postaci mocnych wzrostów. Jest to bardzo pozytywny sygnał i może oznaczać nawet próbę ataku na kolejny szczyt, a to oznaczałoby już całkiem spore wzrosty. Przypomnę, że sygnał kupna płynął także z tzw. systemu Fabera, a takich sygnałów w ostatnich 10 latach było zaledwie 6 w tym aż 5 dało sporo zarobić. O tym sygnale można przeczytać TUTAJ.

ATM Grupa to grupa firm działająca na rynku produkcji filmowo-telewizyjnej.

Kurs podobnie jak KGHM wybił ważny poziom, który lepiej widać na wykresie dziennym. Jest to otwarcie drogi do następnego szczytu oznaczonego czerwoną linią. Wygląda na to, że trend jest silnie wzrostowy i cel ten może zostać osiągnięty w dość szybkim czasie.

XTB

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułAUDUSD według Consilium Invest
Następny artykułPoranny komentarz makro – wtorek 19 sierpnia.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

3 KOMENTARZE

  1. Tak, pamiętam te chyba 2 czy 3 analizy w innych blokach. Nawet mniej więcej te kreski wtedy rysowane się sprawdziły, ale ogólnie ta konsolidacja była nad ważnym wsparciem, a i trend wzrostowy, więc w końcu nadszedł czas wzrostów. Po za tym ciekawa spółka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here