Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa JSW jest największym producentem węgla koksowego wysokiej jakości.

Na wykresie dziennym doszło dzisiaj do wybicia z konsolidacji. Jest to ważny sygnał, gdyż po długim okresie spadków, kurs najpierw poruszał się trendem bocznym co mogło być objawem końca spadków, a dzisiejsze wybicie stwarza szansę na zaistnienie nowego trendu wzrostowego. Wygląda na to, że 55 zł jest w zasięgu na najbliższy czas. W rejonie 55 zł przebiega poziom ważnego szczytu, a po za tym byłby to często występujący zasięg wzrostowy. O możliwości wybicia z konsolidacji informowaliśmy w piątek: analiza.

Podstawą działalności Redan jest projektowanie, produkcja, marketing i dystrybucja odzieży.

Kurs spółki znajduje się w strefie wsparcia, bardzo blisko najniższego punktu tej konsolidacji. Jest to zatem okazja do kupna z niewielkim ryzykiem procentowym. Liczyć jednak należy się także z możliwością upadku wsparcia, które podtrzymuje trend wzrostowy.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWebinar Price Action już dziś o 19:00.
Następny artykułEUR/USD na tygodniowym.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here