Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Podstawową działalnością Emitenta jest produkcja zaawansowanych technologicznie wewnętrznych i zewnętrznych izolacji antykorozyjnych na rurach stalowych, wykorzystywanych do budowy rurociągów przesyłowych.


Na dzisiejszej sesji kurs akcji tej spółki zyskał 6,01%. Na wykresie widać, że mocne wybicie miało swój początek w obronie lokalnej linii trendu, którą można poprowadzić po ostatnich dołkach. W szerszym spojrzeniu kurs porusza się jednak trendem bocznym. Dzisiejsze maksimum, a zarazem cena zamknięcia tworzą wraz z luką cenową z okolic listopada ubiegłego roku pewną strefę oporu. Jeżeli dojdzie do jej przebicia, będzie to świadczyło o sile tej spółki i otworzy drogę do ataku na poprzedni szczyt w okolicach 7,40 zł za akcję.

Erbud jest grupą ogólnobudowlaną, świadczącą usługi w segmentach: przemysłowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno – drogowym oraz mieszkaniowym na terenie Polski oraz innych krajów europejskich.


Erbud stracił dzisiaj prawie 8% i był jednym z największych rozczarowań sesji. Dzieje się tak dlatego, że spółka od pewnego czasu znajduje się w trendzie wzrostowym, a dzisiaj przekroczone zostało lokalne wsparcie. Mimo wszystko trend wzrostowy trwa i kolejnymi wsparciami są odpowiednio, zaznaczony poziom ok. 28 zł, a także linia trendu wzrostowego.Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPrognoza dla USDCHF na 2014 według dużych instytucji finansowych.
Następny artykułBlok po 22 – NZD/JPY
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here