Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

IQ Partners – działalność spółki stanowi nabywanie akcji lub udziałów oraz innych papierów wartościowych. Emitent zamierza koncentrować się na rynku inwestycji private equity / venture capital, przy czym będzie dokonywać nie tylko inwestycji w istniejące przedsiębiorstwa, ale również realizować projekty biznesowe we własnym zakresie, zwłaszcza w początkowych stadiach ich rozwoju.


Na dzisiejszej sesji kurs akcji tej spółki zyskał 13,33%. Na wykresie można zauważyć układ coraz wyższych dołków, aby mówić o dłuższej tendencji wzrostowej, kurs musiałby w końcu wyznaczyć jakiś nowy szczyt. Aby do tego doszło spółka musi pokonać opór, który tworzy poprzedni szczyt na poziomie 1,39 zł. Cel już niedaleko, a trwałe pokonanie tego poziomu otwiera drogę na wyższe poziomy, nawet w okolice 2 zł czyli wzrost o ponad 40%.

Drop – zajmuje się hurtowym handel odpadami – głównie metalicznymi (miedź). Plany spółki przewidują stworzenie centrów odzyskiwania surowców wtórnych z odpadów komunalnych.


Druga ze spółek – Drop – zawiodła na dzisiejszej sesji, tracąc ponad 6,5%. Spółka zawiodła nie tylko dziś, ale także w odrobinę dłuższym terminie, gdyż jeszcze nie tak dawno temu wydawało się, że wzrosty są stabilne, mieliśmy układ coraz wyższych dołków i szczytów, kurs wzrastał ponad pół roku, były dynamiczne wybicia… a jednak dzisiejsze spadki przekreślają ten wzrostowy układ, jest jeszcze jedna szansa, gdyż 7 zł stanowi pewne wsparcie, z którego cena raz już się odbiła, lecz seria spadkowych sesji nie wygląda jednak najlepiej.Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here