Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Integer.pl to czołowa polska grupa pocztowa i niezależny operator finansowy.

Kurs spółki dzisiaj rósł, ale na koniec dnia została zrealizowana część zysków, stąd ługi górny cień świecy, który w tym miejscu (lokalna strefa oporu) może zapowiadać niepowodzenie odbicia i pogłębienie spadków. Tak naprawdę wybicie ponad opór byłoby pierwszym sygnałem poprawy sytuacji.

Asbisc Enterprises PLc jest podmiotem dominującym Grupy zajmującej się dystrybucją komponentów i sprzętu komputerowego.

Asbis to wybitnie trendowa spółka, która albo rośnie albo spada, co zresztą widać na powyższym wykresie. Po okresie spadków powinien teraz nadejść czas na wzrosty. Technicznie kurs dotarł do linii łączącej dwa poprzednie dołki, mamy w tym miejscu pewne wsparcie. Ze strony fundamentalnej właśnie dzisiaj nadeszły ze spółki zapowiedzi poprawy wyników finansowych i obietnica zakończenia całego roku na plusie.

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here