Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Rainbow Tours – spółka z branży turystycznej, zajmująca się sprzedażą własnych imprez turystycznych, pośrednictwem w sprzedaży imprez turystycznych innych touroperatorów, sprzedażą biletów lotniczych, autokarowych, i promowych.

Na dzisiejszej sesji spółka drożała o ponad 8%. Na wykresie widać, że trwa trend wzrostowy, a skuteczną formacją w przypadku tych akcji jest formacja klina, z którego wybicie powoduje dynamiczne wzrosty, tak było we wrześniu ubiegłego roku, tak było także kilkanaście dni temu. Pozostaje czekać na korektę, najlepiej w kształcie klina.

Idea TFI – to Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych, zajmujące się m.in. tworzenie funduszy inwestycyjnych i zarządzanie nimi, reprezentowanie funduszy inwestycyjnych, pośrednictwo w zbywaniu i odkupywaniu jednostek uczestnictwa, zarządzanie zbiorczym portfelem papierów wartościowych.

Spółka od dwóch dni dynamicznie nabiera na wartości, wzrosty nastąpiły po przełamaniu lokalnej linii trendu, dzisiaj rosła o ponad 22%. Jeżeli wzrosty są mocne, powinny sobie poradzić z oporem w rejonie 2,20 zł. Przełamanie tej strefy będzie sygnałem, że warto kupić te akcje, z myślą o testowaniu poprzedniego szczytu w rejonie 3,40 zł za akcję.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie , a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here