Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Herkules to spółka, która dotychczas występowała pod firmą Gastel Żurawie. Firma zajmuje się obsługą sprzętową inwestycji i logistyki budowlanej.


Na dzisiejszej sesji kurs akcji tej spółki zyskał 17,21%. Najważniejszy jest jednak fakt przełamania kolejnego, bardzo ważnego oporu. Przełamanie nastąpiło dużą wzrostową świecą, co świadczy o sile tej spółki. Kurs w ubiegłym roku przełamał długoterminową linię trendu spadkowego. Od tego czasu kurs porusza się w łagodnej tendencji wzrostowej. Dzisiejsze przełamanie otwiera drogę do kolejnego oporu. Na koniec muszę dodać, że spółka była w swej historii notowana nawet powyżej 60 zł. Na tle historycznym jest zatem sporo do odrabiania.

Agroton – przedmiotem działalności Grupy jest produkcja płodów rolnych (uprawa ziemi), ze szczególnym uwzględnieniem pszenicy i nasion słonecznika, a także przetwarzanie, przechowywanie i sprzedaż takich zbiorów. Obecnie Grupa jest piątym co do wielkości producentem na Ukrainie biorąc pod uwagę grunty znajdujące się pod kontrolą przedsiębiorstw rolnych notowanych na giełdzie.


Spółka zdrożała dzisiaj o ponad 12%. Wykres dzienny przedstawia układ coraz wyższych dołków, silnym oporem jednak pozostaje strefa powyżej 3zł. Jeżeli kurs przełamie tę strefę, kolejny opór znajduje się dopiero na poziomie powyżej 7 zł za akcję.Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here