Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Głównymi obszarami działalności HAWE S.A. jest zarządzanie aktywami spółek zależnych, pozyskiwanie kapitału i finansowania oraz wsparcie w opracowywaniu strategicznych kierunków rozwoju Grupy.

Kurs spółki spada od dłuższego czasu, ostatnio przejawiając jednak znamiona ruchu bocznego, który może być objawem zbliżającego się końca spadków. Na dole można dostrzec potencjalną formację RGR i tworzące się prawe ramię. Lini szyi to mniej więcej zaznaczona strefa oporu.

JSW jest producentem węgla koksowego i działa w branży węglowej.

Podobna sytuacja techniczna także na JSW, gdzie po długich spadkach mamy ruch boczny, który może być fazą akumulacji, ale także może być tylko przystankiem przed dalszymi spadkami. Na dzisiejszej sesji poranne spadki zostały zanegowane i pozostał długi cień świecy u dołu. Wytrzymało pewne wsparcie oparte na zaznaczonej luce cenowej. Wybicie ponad czerwoną linie oporu może otworzyć drogę do większych wzrostów.

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here