Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Głównymi obszarami działalności HAWE S.A. jest zarządzanie aktywami spółek zależnych, pozyskiwanie kapitału i finansowania oraz wsparcie w opracowywaniu strategicznych kierunków rozwoju Grupy.

Docierające informacje o zatrzymywaniu osób z zarządu spółki w związku z aferą taśmową, powodują że kurs przyspieszył spadek wewnątrz kanału. Aktualnie cena znajduje się przy jego dolnej krawędzi, aczkolwiek nie sądzę żeby znaleźli się chętni na kupowanie akcji. Ważnym wsparciem, gdzie możliwa będzie kontra kupujących jest kilkuletnia linia trendu, łącząca najważniejsze dołki.

Spółka przemysłu meblowego. Głównym przedmiotem działalności spółki jest produkcja oraz hurtowy i detaliczny handel meblami.

Wygląda na to, że Forte kończy ruch korekcyjny i powraca do trendu wzrostowego. Spadki zatrzymały się idealnie na poziomie poprzedniego szczytu, a wczorajsza mocna sesja potwierdza przewagę kupujących.

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Poprzedni artykułPrzed sesją: WIG20 pod wpływem PMI
Następny artykułPoranny komentarz makro – wtorek 1 lipca.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here