Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Głównymi obszarami działalności HAWE S.A. jest zarządzanie aktywami spółek zależnych, pozyskiwanie kapitału i finansowania oraz wsparcie w opracowywaniu strategicznych kierunków rozwoju Grupy.

Kurs spółki po silnych spadkach spowodowanych powiązaniami osób ze spółki z tzw. aferą taśmową, zaczął nagle i dynamicznie zyskiwać. Powodem wzrostów jest wyprzedaż akcji przez jednego z głównych akcjonariuszy i sprzedaż akcji na wyłączność innemu inwestorowi. Spekuluje się, że być może jest to Michał Sołowow. Reakcja na taką zmianę jest odbierana bardzo pozytywnie i stąd tak ogromne wzrosty. Technicznie kurs dotarł do górnej krawędzi kanału spadkowego, jeżeli ograniczenie to zostanie wybite to kurs powinien rosnąć dalej, nawet odwracając trend na wzrostowy.

Bank Zachodni WBK SA jest bankiem uniwersalnym świadczącym pełen zakres usług na rzecz klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw.

Kurs bankowej spółki spadł do ważnej strefy wsparcia. Nie jest widoczna na razie jakaś klarowna i silna reakcja popytu, aczkolwiek wydaje się, że ta strefa nie powinna poddać się bez walki i możliwe będzie przynajmniej takie odreagowanie spadków, jak to miało miejsce, gdy poprzednim razem cena testowała to wsparcie.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułUSDCHF kontynuuje spadek
Następny artykułSezon na dywidendę – Decora
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here