Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Od początku swojej działalności Groclin SA jest związana z branżą motoryzacyjną. W chwili obecnej do portfela wyrobów spółki można zaliczyć: poszycia foteli samochodowych, gotowe fotele do samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów, zagłówki i podłokietniki, boczne panele drzwiowe i elementy wykończenia.

Kurs spółki wykonał dzisiaj ponad 5% odbicie, a więc mamy kolejny udany test linii łączącej ostatnie dołki. Możliwe, że tworzy się formacja podwójnego dna. Poprzednim razem, także dopiero po drugim dołku nastało większe obicie. Zobaczymy jak będzie, gdyż obroty na szerokim rynku pozostawiają wiele do życzenia, a tym samym wszelkie sygnały płynące z rynku należy oceniać z rezerwą.

Bank Zachodni WBK SA jest bankiem uniwersalnym świadczącym pełen zakres usług na rzecz klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw.

Podobna sytuacja rysuje się na akcjach WBK, także może to być potencjalne podwójne dno, a na pewni jest to udane odbicie od szerokiego wsparcia. Porównując dotychczasowy zasięg odreagowania z poprzednim odbiciem, widać że jest jeszcze całkiem sporo miejsca na wzrosty.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSDCHF kontynuuje wzrost
Następny artykułEUR/USD – potencjalne podwójne dno
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here