Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Od początku swojej działalności Groclin SA jest związana z branżą motoryzacyjną. W chwili obecnej do portfela wyrobów spółki można zaliczyć: poszycia foteli samochodowych, gotowe fotele do samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów, zagłówki i podłokietniki, boczne panele drzwiowe i elementy wykończenia.

Kurs spółki po raz kolejny „dotknął” czerwonej linii, łączącej wszystkie poprzednie cztery dołki. Tak samo jak za każdym z tych czterech razy i tym razem w ciągu dnia nastąpiło cofnięcie, dzięki czemu mamy świecę dzienną z długim, dolnym cieniem. Prawdopodobnie dojdzie do pewnego odbicia i lekkich wzrostów, ale nie ryzykowałbym stwierdzenia, że nadejdą jakieś trwałe wzrosty. Widać wyraźnie, że linia jest spadkowa i cały czas schodzimy coraz niżej.

ABC Data SA jest jedną z największych polskich spółek dystrybuujących sprzęt IT, oprogramowanie i elektronikę użytkową.

Kurs spółki porusza się w kanale spadkowym, a szerszy trend jest wzrostowy. W piątek pojawił się pin bar, na poziomie, z którego często dochodziło do wzrostów. Należy jednak być ostrożnym, gdyż wzrosty nie mają wielkiej przestrzeni w panującej korekcie, a ponadto cena może jeszcze spaść do dolnej krawędzi kanału.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

invest

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here