Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Graal jest największym krajowym producentem konserw rybnych i jednym z liderów branży przetwórstwa ryb. Spółka zajmuje się także dystrybucją artykułów spożywczych. Jej oferta obejmuje: konserwy rybne, dania obiadowe ryby mrożone, owoce morza, konserwy mięsne kawior, marynaty oraz sałatki rybne i warzywne z dodatkiem mięsa.

Na dzisiejszej sesji kurs akcji tej spółki zyskał prawie 10%. Panujący trend wzrostowy zaprowadził kurs do granicy bardzo ważnego oporu. Dzisiejsza mocna sesja daje szansę na kontynuację zwyżek. Jednak pewność będziemy mieli dopiero po pokonaniu tej strefy. Spółka będzie obserwowana pod kątem dołączenia do portfela Comparic, oczywiście pod warunkiem pokonania strefy oporu.

Investment Friends Capital S.A. jest spółką akcyjną działającą na zasadzie venture capital, zajmującą się inwestycjami na rynku kapitałowym.

Spółka zdrożała dzisiaj o 6,9%. Na wykresie widzimy, że po okresie mocnych zwyżek nastał czas korekty, wczorajsza świeca przetestowała wsparcie, które tworzy poprzedni szczyt. Niedaleko znajduje się kolejny opór, aczkolwiek sytuacja pod względem technicznym wygląda dość korzystnie.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here