Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę wyjątkowo na trzy spółki:

Gino Rossi jest dystrybutorem i producentem markowego obuwia. Posiada największą w Polsce sieć sprzedaży obuwia z wyższej i średniej półki.

Spółka potaniała dzisiaj o ponad 5%. Kluczowe jest jednak zatrzymanie spadków przy wsparciu, które broniło się już 5 razy, za każdym razem skutecznie. Tm razem z pomocą przychodzi ponad półtoraroczna linia trendu, od której za każdym razem mieliśmy ładne, mocne odbicie.

Getin Noble Bank to bank uniwersalny, dysponujący bogatą ofertą produktów finansowych dostosowanych do potrzeb klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji.

Spółka straciła dzisiaj 2,5%. Trwający trend wzrostowy jest bardzo czytelny pod względem technicznym. Na wykresie można zauważyć jak często opór stawał się wsparciem. Podobna sytuacja powtarza się i teraz, kiedy cena spadając zatrzymała się na wsparciu, pozostawiając tak samo jak za każdym poprzednim razem, długi cień świecy dziennej u dołu.

Firma zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży w Polsce oraz w Europie Centralnej i Wschodniej.

Najdroższa spółka na naszej giełdzie zyskała dzisiaj prawie 8%, być może było to spowodowane ogłoszeniem rekomendacji przyznania dywidendy, która wyniesie niecałe 93 zł na akcję. Na przedstawionym wykresie tygodniowym mamy silny trend wzrostowy, a aktualna korekta ma taki sam zasięg jak największa korekta w kilku ostatnich latach. Podobnie jak wtedy i teraz na W1 zaczynają pojawiać się świece z długimi cieniami u dołu (pin bary), zwłaszcza obecna świeca wygląda obiecująco i jeżeli taki stan rzeczy utrzyma się do końca tygodnia będzie to bardzo czytelny sygnał świadczący o wyczerpywaniu się ruchu korekcyjnego.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBMO: Forex nie boi się Draghi’ego – czeka na ruch ECB w tym tygodniu
Następny artykułWolumeny BTC najniższe od 2011 roku! Co to oznacza?
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

3 KOMENTARZE

  1. Nie zgodzę się, że to tylko słowa Putina. Jego słowa miały wpływ na całą giełdę, co widać po indeksie WIG, który do godziny 12:30 mocno tracił, a po jego słowach zaczął zyskiwać i odrobił straty.

    LPP zyskiwało od samego rana, a zaczęło tracić na końcu sesji.

  2. lpp chodziło już po +8,5% wczoraj a nie 7,85%. Dywidenda wiadomo że miała być więc to nie ruszyło kursu. Wpływ miały słowa Putina o wycofaniu się z Ukrainy. Czy dotrzyma słowa to inna bajka. Oraz prośba jego o przesunięcie referendum, bo kurs poleciał od szczytu 10k właśnie dzięki Ukrainie. Jeżeli jej problem zostanie zażegnany będzie zmiana trendu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here