Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują

Getin Noble Bank to bank uniwersalny, dysponujący bogatą ofertą produktów finansowych dostosowanych do potrzeb klientów indywidualnych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych korporacji.

Spółka traci ok kilku dni. Dla inwestorów grających z trendem, korekta jest najlepszą okazją do kupna. Końca korekty na tej spółce można oczekiwać już niebawem, kiedy spadki dotrą do linii trendu.

Stalexport Autostrady SA pełni nadrzędną rolę w Grupie Kapitałowej koncentrującej swoją działalność na modernizacji i rozbudowie infrastruktury autostradowej.

Stalexport rośnie od dłuższego czasu. Mijający tydzień zaczął się jednak spadkami. Ostatnie 2 dni tygodnia odwróciły tę tendencję, a w rezultacie na wykresie tygodniowym pojawia się świeca pin bar, która wręcz idealnie przetestowała wsparcie oraz linię trendu. Pojawiają się zatem szanse na wzrosty, problemem może być jednak słaby nastrój na szerokim rynku.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here