Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Emitent prowadzi działalność bankową w segmencie bankowości detalicznej, w zakresie udzielania kredytów i pożyczek, przyjmowania depozytów, na terytorium Polski.

Kurs spółki dotarł do ważnej strefy wsparcia, przy której można spodziewać się odreagowania spadków. Ponadto trwająca nadal korekta wpisuje się w formację klina, z którego niebawem powinno dojść do wybicia.

Groclin jest jednym z największych w Polsce producentów wyposażenia i akcesoriów samochodowych.

Spółka mocno traciła w ostatnim czasie, a jej kurs dotarł do bardzo ważnej strefy wsparcia opartej na 3 ostatnich dołkach. Wydaje się, że ten poziom powinien być silnie broniony, może sprzyjać temu moim zdaniem już bliski dołek na szerokim rynku. Jeżeli jednak cena spadnie poniżej tego wsparcia, kurs może mieć naprawdę spore problemy.

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułBlok po 22 – 8 lipiec 2014 – EUR/USD, GBP/JPY, AUD/CAD
Następny artykułSezon na dywidendę – Radpol
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here