Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Podmioty wchodzące w skład Grupy to głównie instytucje finansowe prowadzące działalność bankową, leasingową, doradztwa oraz dystrybucji produktów finansowych.

Spółka zyskała dzisiaj ponad 10%. W szerokim horyzoncie mamy do czynienia z trendem wzrostowym, a trzecia tak duża korekta może w zasadzie zostać uznana za zakończoną. Kurs odbił dokładnie w miejscu linii trendu oraz w dość szerokiej strefie wsparcia. Pierwsza tak dobra sesja po mocnej korekcie nadaje momentum na następne dni, co powinno skutkować dalszym wzrostem.

Resbud SA jest jedną z największych firm budowlanych płd-wsch. Polski. Przedmiotem działalności spółki jest budownictwo ogólne i inżynieria lądowa oraz produkcja masy betonowej.

Spółka zyskała dzisiaj ponad 17%. Pod względem technicznym znajdujemy się prawdopodobnie na początku budowy nowego trendu wzrostowego. Po niesamowicie silnym impulsie wzrostowym, który wybił opór w postaci poprzednich szczytów, ostatnio mamy do czynienia z korektą prostą, która dokonała retestu tego poziomu. Dzisiejsze mocne odbicie może świadczyć o powrocie do wzrostów w najbliższych dniach i budowaniu drugiej fali wzrostowej.

Najbardziej kompletny kurs tradingu: Price action + Ichimoku + uniwersalne podejście fundamentalne (2 dni, ponad 40 godzin nagrań, miesiąc konsultacji, autorski wskaźnik). Dodatkowo otrzymasz nagrane szkolenia: “Trading po pracy”, “Skuteczny daytrading”, “Technika Ichimoku” oraz “Carry Trade”. Zobacz szczegóły: Profesjonalny Forex Trader


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here