Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują

Spółka przemysłu meblowego. Głównym przedmiotem działalności spółki jest produkcja oraz hurtowy i detaliczny handel meblami.

Spółka wybiła się dzisiaj z korekty, która trwała od pewnego czasu. Wybicie bardzo znaczące, potwierdzające kontynuację trendu wzrostowego. Zapewne za jakiś czas nastąpi lekka korekta i może być ona doskonałym miejscem do przyłączenia się do trendu.

Firma jest jednym z największych w Polsce producentów wyposażenia i akcesoriów samochodowych. Produkuje głównie poszycia foteli samochodowych, foteliki dziecięce do samochodów oraz fotele samochodowe.

Groclin jest “gorącą spółką” już 3 dzień z rzędu, ale tak naprawdę przez 2 poprzednie dni informowaliśmy tylko o tym, że ta spółka może dopiero stać się “gorącą”. Stała się taką właśnie dzisiaj, kiedy doszło do prawie 12% wybicia, które złamało linię korekty i poprzedni, lokalny szczyt. Teraz kluczową strefą będzie okolica 25 zł.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułCommerzbank: przesuwa SL na EURUSD oraz sprzedaje AUDUSD
Następny artykułProtokoły FOMC mało rewolucyjne.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here