Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują

Grupa Eurocash jest jedną z największych w Polsce grup pod względem wartości sprzedaży oraz liczby placówek zajmujących się dystrybucją produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych.

Spółka odnotowała dzisiaj kolejną dobrą sesję w ostatnim okresie. Udało się pokonać konsolidację i są nadzieję na koniec spadków. Warto spojrzeć szerzej, gdyż dopiero wtedy widać, że nadal mamy mocny trend wzrostowy, a spadki widoczne na wykresie są wciąż tylko korektą. Szczególnie istotne jest podobieństwo korekt nie tylko tych największych, ale także pozostałych. Szczegółowa analiza spółki właśnie pod tym względem opublikowana była w kwietniu: “Sezon na dywidendę: Eurocash“. Warto spojrzeć, gdyż wg. tamtej analizy możemy mieć początek powrotu do trendu wzrostowego.

Firma jest jednym z największych w Polsce producentów wyposażenia i akcesoriów samochodowych. Produkuje głównie poszycia foteli samochodowych, foteliki dziecięce do samochodów oraz fotele samochodowe.

Groclin analizowaliśmy wczoraj, ale sytuacja na spółce jest dynamiczna i stąd także dzisiaj ta firma została uznana za gorącą. Być może mamy początek większego odbicia. Spadki zatrzymały się w ostatnim możliwym miejscu, a odbicie przybiera na sile. Kolejna wzrostowa sesja wybiła dzisiaj ostatni szczyt w ruchu spadkowym. Mimo cofnięcia pod koniec sesji i tak jest to duża, wzrostowa świeca, warto więc obserwować rozwój wypadków.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here