Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Enel-Med prowadzi działalność na krajowym rynku usług medycznych.

Kurs spółki wzrósł dzisiaj o prawie 5%, nie tak dawno temu wyłamana została linia korekty, co można traktować jako pierwszy sygnał poprawy sytuacji. Tak naprawdę przed korsem stoją dwa kluczowe graniczenia. Pierwszy to narysowany opór, który tworzy pewną konsolidację. Jeżeli uda się wybić ponad tę strefę, pozostanie już tylko atak na ostatni szczyt.

Synthos jest jednym z największych w Polsce przedsiębiorstw chemicznych, producentów kauczuków syntetycznych i polistyrenów.

Spółka niczym ciekawym się dzisiaj nie wyróżniła, została jednak „gorącą” ze względu na bliskość ważnych miejsc w szerszym spojrzeniu. Na wykresie tygodniowym można poprowadzić linię lekko wzrostową (czerwona), która łączy ostatnie dołki. Linię tę można poprowadzić znacznie dalej w lewą stroną. Aktualnie może formować się podwójne dno, poprzednim razem także tak było, a później byliśmy świadkami silnych wzrostów. Wsparcia zbiega się z linią wzrostową, a na dodatek można zauważyć pewną kreskę, która łączy bardzo dużą ilość punktów na wykresie. Czy w tak ciekawym miejscu zaczną się wzrosty, rozwiązanie już niedługo.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

invest

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here