Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Drewex produkuje wyroby wyposażenia dzieci i niemowląt w meble, pościel i ubiory, które tworzą harmonijne zestawy i komplety z motywami przewodnimi dla każdej z kolekcji.


Na dzisiejszej sesji kurs akcji tej spółki zyskał 5,56%. O wiele istotniejsze były jednak sesje poprzednie, kiedy kurs po mocnej zniżce dotarł do strefy wsparcia. Tam utworzyła się świeca z długim cieniem u dołu. Tendencja od dłuższego czasu jest wzrostowa i można mieć nadzieję, że te wsparcie zostanie obronione, a kurs będzie dalej rosnąć.

Toya jest jednym z czołowych producentów i dystrybutorów elektronarzędzi i narzędzi ręcznych.


Spółka Toya wrosła dzisiaj 13%. Wynik rewelacyjny, podobnie jak sytuacja na wykresie. Wczorajsza mocno spadkowa sesja doprowadziła kurs do testu linii trendu, przy okazji naruszone zostało wsparcie. Po dzisiejszych wzrostach można mieć nadzieję, że linia trendu zostanie wybroniona, a wsparcie było tylko fałszywie przebite. Można już teraz kupić te akcje z dość małym ryzykim ustawiając linię obrony poniżej wczorajszej, spadkowej świecy lub poczekać na potwierdzenie siły w postaci przełamania poprzedniego szczytu.Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji. Analizy spółek giełdowych wykonane są na zasadach CFD.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here