Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
AD.Drągowski SA jest firmą prowadzącą działalność w zakresie obrotu nieruchomościami, która obejmuje transakcje kupna/sprzedaży oraz najmu/wynajmu różnych kategorii nieruchomości lokalowych, budynkowych i gruntowych (mieszkania, domy, działki, grunty, nieruchomości przemysłowe, komercyjne, rekreacyjne i rolne). Podstawowe obszary działalności to: pośrednictwo w transakcjach na rynku nieruchomości, dokonywanie, na zlecenie, czynności w zakresie obrotu nieruchomościami oraz świadczenie usług doradczych w zakresie nieruchomości.

Na dzisiejszej sesji kurs akcji tej spółki zyskał prawie 12%. Trend jednak jest spadkowy. Na wykresie obserwujemy bardzo silne wybicie, które dotarło do poziomu przedniego szczytu. Jeżeli i ta przeszkoda zostanie pokonana, możliwe będą zwyżki do kolejnych szczytów.

Grupa Awbud specjalizuje się w kompleksowej obsłudze inwestycji budowlanych. Obecnie w zakres oferty wchodzi: kompleksowe projektowanie i realizacja inwestycji, wykonawstwo prac żelbetowych i instalacyjnych oraz produkcja wyrobów betonowych oraz betonu towarowego. Proponuje kompleksowe rozwiązania dla inwestycji z zakresu energetyki, przemysłu, w tym w szczególności farmaceutycznego, spożywczego oraz ciężkiego, ochrony środowiska, użyteczności publicznej oraz infrastruktury.

Spółka zdrożała dzisiaj o 10,29%. Na wykresie pojawiła się bardzo ciekawa sytuacja. Ostatnie wzrosty układają się w formację zawężającego się klina, jednocześnie kurs dotarł do bardzo ważnej strefy oporu. Jeżeli nastąpi wybicie i opór zostanie pokonany możliwy będzie atak nawet na poprzedni szczyt, a po drodze nie ma już tak mocnych stref oporu. Oznaczałoby to wzrost kursu o ok. 100%.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here