Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Spółka akcyjna Delko powstała w 1995 roku. Założycielami spółki byli właściciele kilkunastu hurtowni chemii gospodarczej i kosmetyków z całej Polski.
Przez ten czas, Delko zdobyła wiodącą rolę w dystrybucji hurtowej produktów chemii gospodarczej, kosmetyków oraz artykułów higieny osobistej w tradycyjnym handlu, pozostając jedynym podmiotem oferującym tego typu usługi w całej Polsce.


Na dzisiejszej sesji kurs akcji tej spółki zyskał 8,39%. Dzisiejsza sesja nie jest jednak wcale wyjątkiem, gdy patrzy się na wykres dzienny w szerszej perspektywie do głowy przychodzą słowa starej piosenki “zielono mi…”. Spółka rośnie aż miło popatrzeć. Dzisiaj mocnym wybiciem pokonała kolejny opór, wydaje się, że każda korekta powinna być okazją do kupna.

Berling to największa hurtownia urządzeń chłodniczych w Polsce, a także importer i kontraktowy przedstawiciel czołowych europejskich producentów.


Berling wzrósł na dzisiejszej sesji o 8,73%. Jeżeli spojrzy się na szeroki horyzont widać, że spółka jest w trendzie wzrostowym, aczkolwiek miewa mocne wzrosty i mocne spadki. Układ jednak pozostaje prowzrostowy, czego potwierdzeniem będzie wybicie nowego, wyższego szczytu.Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here