Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

PZ Cormay SA jest producentem odczynników diagnostycznych i dystrybutorem sprzętu diagnostycznego.

Kurs spółki po ostrych spadkach dotarł do ostatniego wsparcia, które może przynajmniej na jakiś czas uchronić spółkę przed jeszcze głębszymi spadkami. Oprócz wsparcia jest jeszcze linia spadkowa (czerwona), łącząca ostatnie dołki. Jeżeli poprawi się nastrój na GPW w tym miejscu możliwe będzie jakieś odreagowanie ostatnich spadków.

Wielton jest największym polskim producentem przyczep i naczep oraz jednym z 10 wiodących producentów w Europie.

Zupełnie inna sytuacja na spółce Wielton. Kurs zmierza do poziomu ostatniego szczytu i dopiero jego wybicie może oznaczać powrót do wzrostów. Warto zwrócić uwagę, że w czasie ostatnich dni, kiedy cała giełda mocno traci, ta spółka zachowuje się naprawdę silnie. W momencie gdy poprawi się sytuacja całej giełdy, może ona stać się jednym z liderów wzrostów.

Linia A/D szerzej opisywana w tym artykule, mocno spada w dół i znajduje się już poniżej poziomu -50 co oznacza stan wyprzedania, do wyznaczenia dna jeszcze jednak trochę brakuje.Podobnie jest na WIG, gdzie już niewiele brakuje do ważnych wsparć w postaci (nieregularnego) kanału oraz poziomu poprzedniego dołka. Ponadto aktualna korekta ma już 100% zasięgu poprzedniej.

Będziemy dalej obserwować linię A/D i informować o jej wskazaniach dla naszej giełdy.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrzegląd setupów Price Action 4 lipca 2014: AUDJPY, EURUSD, GBPAUD, NZDUSD
Następny artykułPoranny komentarz makro – piątek 4 lipca.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here