Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują

Comarch koncentruje swą działalność na projektowaniu, wykonywaniu i dostarczaniu systemów informatycznych, obejmujących oprogramowanie, sprzęt komputerowy i sieciowy, usługi wdrożeniowe, szkoleniowe i eksploatacyjne.

Kurs spółki po silnych spadkach dotarł do bardzo ważnej strefy wsparcia, przy której kontra popytu następowała już pięciokrotnie. Jeżeli tak będzie i tym razem, powinny nas czekać wzrosty przynajmniej do poziomu 87,50 zł, gdyż do tego miejsca docierały nawet najsłabsze odbicia od strefy wsparcia.

Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU.

Kurs PZU znajduje się przy dwuletniej linii trendu, która jednak nie była precyzyjnie respektowana. Wydaje się jednak, że na fali odbicia na szerokim rynku, także te akcje mogą wzrastać, gdyż oprócz linii trendu nastąpił test poprzedniego dołka i pojawiła się świeca odwrotu od spadków. Pierwsze wzrosty są już widoczne i myślę, że mają szansę być kontynuowane.

Linia A/D wyraźnie zawróciła wyznaczając kolejny dołek. Wygląda na to, że dzisiejsza sesja może być kluczowa, jeżeli nie nastąpi gwałtowny powrót do spadków, a wzrosty będą kontynuowane to będziemy mieli klarowny sygnał hossy przynajmniej na najbliższe kilkanaście sesji.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here