Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Comarch koncentruje swą działalność na projektowaniu, wykonywaniu i dostarczaniu systemów informatycznych, obejmujących oprogramowanie, sprzęt komputerowy i sieciowy, usługi wdrożeniowe, szkoleniowe i eksploatacyjne. Ofertę kieruje dla firm telekomunikacyjnych przemysłowych i sektora finansowego. Duży udział w przychodach mają kontrakty eksportowe.

Na dzisiejszej sesji kurs akcji tej spółki zyskał 10,67%. Spółka od października 2011 roku znajduje się w trendzie wzrostowym, aczkolwiek  od grudnia ubiegłego roku bardzo mocno spada. Kurs dotarł do bardzo ważnej strefy wsparcia, w zasadzie jednej z ostatnich, która może zachować trend wzrostowy. Dzisiaj bardzo mocne odreagowanie, niespotykane na tych akcjach od bardzo dawna. Spółka nie wchodzi do portfel spółek w trendzie, aczkolwiek będzie obserwowana.


 

Odlewnie Polskie to spółka zajmująca się produkcją odlewów z pełnej gamy tworzyw odlewniczych w fabrykach zlokalizowanych w Starachowicach. Prowadzi również działalność usługową w Polsce i na terenie krajów Unii Europejskiej oraz handlową w branży materiałów i tworzyw odlewniczych. Ma oddział w Niemczech, który zajmuje się współpracują z odlewniami niemieckimi.

Spółka zdrożała dzisiaj o ponad 6%. Na wykresie widzimy ruch wzrostowy oraz korektę, która przyjmuje kształt formacji flagi. Formacja ma wydźwięk prowzrostowy, oczywiście musi dojść do wybicia flagi górą.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here