Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Grupa Cognor produkuje półwyroby i wyroby hutnicze ze stali.

Kurs spółki porusza się w lekkim trendzie wzrostowym, niedawno nastąpiło kolejne odbicie od linii trendu. Wzrosty są już na tyle rozwinięte, że przełamały linie korekty. Patrząc na wcześniejszy schemat poruszania się kursu wygląda na to, że najbliższym celem będzie silna i długoterminowa strefa oporu na poziomie ok. 2 zł. Najprawdopodobniej przed nami okres wzrostów.

Bank Zachodni WBK SA jest bankiem uniwersalnym świadczącym pełen zakres usług na rzecz klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw.

Kurs bankowej spółki odbił się od ważnego wsparcia i poziomu niedostanego dołka. Aktualnie testowane są ostatnie, lokalne szczyty (czerwona linia) i mniej więcej w tym rejonie przebiega linia korekty oparta o ostatnie szczyty. Jeżeli cena wybije te ograniczenia, droga do poziomu ok 400 zł powinna zostać otwarta.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: spółki giełdowe | kurs dolara live | gpw biomed lublin | kryptowaluty notowania | eur/usd wykres | wartość dolara |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here