Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Grupa Cognor prowadzi działalność w dwóch głównych obszarach: dywizja produkcyjna, reprezentowana przez spółki: Huta Stali Jakościowych S.A. z siedzibą w Stalowej Woli oraz Ferrostal Łabędy Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach, produkujące półwyroby i wyroby hutnicze ze stali, zarówno długie (pręty gładkie, płaskowniki, kształtowniki) jak i płaskie (blachy grube i cienkie) oraz dywizja surowcowa, reprezentowana przez spółkę Złomrex Metal Sp. z o.o. z siedzibą w Poraju, prowadzącą skup, przerób i sprzedaż złomów stali i metali nieżelaznych do podmiotów produkcyjnych Grupy oraz klientów zewnętrznych.

Na dzisiejszej sesji kurs akcji tej spółki wzrósł o prawie 15%. Siła wzrostów nasiliła się, kurs zmierza do poprzedniego szczytu. Jeżeli poziom ten zostanie pokonany otworzy to drogę do jeszcze większej zwyżki kursu akcji.

Emitent jest spółką holdingową Grupy utworzoną zgodnie z prawem Luksemburga. Głównymi aktywami Spółki są udziały w kapitałach zakładowych spółek zależnych należących do Grupy, które są zarejestrowane i prowadzą działalność w branży produkcji akumulatorów na Ukrainie.

Spółka zdrożała dzisiaj o ponad 18%. Kurs porusza się jednak w trendzie spadkowy, który ostatnio przeszedł w trend boczny. Tak silna zwyżka może doprowadzić do przełamania linii trendu spadkowego (przyspieszonej) co dałoby, przynajmniej krótkoterminowy sygnał kupna.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here