Naga MarketsW dzisiejszych gorących spółkach dnia, dwa walory które cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów. Spojrzenie na ich wykresy dzienne:

CD Projekt:Spółka zaliczyła dwie sesje spadkowe pod rząd odbijając od bardzo ważnego miejsca, czyli linii trendu widocznej na wykresie. Wczoraj zatrzymała się i lekko odbiła od lokalnego wsparcia poniżej 16zł. Jeśli poziom ten wytrzyma, wkrótce będzie kolejny atak na linię trendu. Jeśli jednak cena spadnie, wtedy kolejną barierą, która może zatrzymać ruch w dół, będzie bardzo silny poziom 14-14,30.

Gorące spółki dnia: CDProjekt [CDR], Resbud [RES] 26 sierpnia 2014Resbud:

Spółka urosła wczoraj aż o 16% formując bardzo wymowną białą świecę. Technicznie odbicie od wcześniejszej linii trendu spadkowego oraz od wsparcia na 8zł. Kluczowe teraz będzie zachowanie spółki na kolejnym ważny oporze czyli okolicach 12złotych. Jeśli zostanie on przebity, wtedy czas na maksimum ze stycznia. Jeśli nie to cena zapewne będzie w ruchu bocznym zamknięta między 8zł a 12zł. Tak czy tak, jeśli nastąpiłaby korekta spadkowa, akcje wydają się być dobre do zakupu w okolicach wsparcia na 8zł.

Gorące spółki dnia: CDProjekt [CDR], Resbud [RES] 26 sierpnia 2014

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

investJesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here