Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa Kapitałowa CD Projekt RED to istniejąca od 18 lat grupa firm zajmująca się dystrybucją gier komputerowych.

Kurs rośnie po poniedziałkowym pin barze naruszającym poprzedni szczyt. Potwierdzenie siły wzrostów nastąpi po wybiciu dotychczasowego szczytu (czerwona linia). Następnie pozostaniu już tylko atak na ostatnie maksimum.

Stalexport Autostrady SA pełni nadrzędną rolę w Grupie Kapitałowej koncentrującej swoją działalność na modernizacji i rozbudowie infrastruktury autostradowej.

Spółka pozostaje w trendzie wzrostowym od dłuższego czasu, aktualnie jednak obserwujemy dość wąską konsolidację, a cena znajduje się przy jej dolnym ograniczeniu czyli przy wsparciu. Widoczne jest już początkowe odbicie, a kupując akcje w tym miejscu można liczyć na zysk ok. 10% do strefy oporu.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here