Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Cash Flow SA specjalizuje się w kompleksowej obsłudze wierzytelności pochodzących z obrotu gospodarczego na terenie całej Polski. Spółka oferuje usługi faktoringu i kupna wierzytelności oraz windykacji wierzytelności i ich inkasa. Obsługuje głównie podmioty gospodarcze i zajmuje się głównie należnościami podmiotów gospodarczych.

Na dzisiejszej sesji kurs akcji tej spółki zyskał 26,32%. Kurs znajduje się jednak w tendencji spadkowej, aczkolwiek ostatnio mamy do czynienia z naprzemiennymi sesjami wzrostowymi i spadkowymi. Co ciekawe kurs dotarł do strefy lokalnego oporu, jeżeli udałoby się ją przebić, następny opór znajduje się znacznie wyżej. Tak wysoko, że wzrost wyniósłby ponad 130%. Pozostaje pytania czy Cashflow będzie drugim Petrolinvestem, gdyż spółka ta osiągnęła w pewnym momencie zwrot 100% czyli podwoiła swoją cenę. Szczegóły jutro w podsumowaniu portfela, do którego Petrolinvest należy.

Wilbo to firma działająca w branży przetwórstwa rybnego. Działalność spółki obejmuje produkcję i sprzedaż konserw rybnych, owoców morza, ryb mrożonych oraz konserw mięsnych. Wypromowała markę konserw rybnych Neptun. Głównym rynkiem zbytu jest rynek krajowy. Eksport stanowi około 10% obrotów firmy i stale rośnie.

Spółka zdrożała dzisiaj o ponad 11%. Na wykresie widzimy ruch wzrostowy, który doprowadził kurs do strefy oporu. Strefa jest dosyć ważna, jest położona w kluczowym miejscu. Jej przełamanie ze względu na silne wzrosty w ostatnim czasie może doprowadzić do dużych zysków. Spółka spełnia warunki dotyczące trendu dlatego będzie obserwowana pod kątem dołączenia jej do portfela Comparic.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here