Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Jedna z największych firm budowlanych na polskim rynku. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa drogowego, ogólnego i ekologicznego.

Na piątkowej sesji spółka mocno traciła, ale ostatecznie popyt wypchnął cenę ponad strefę wsparcia. Pojawiła się świeca pin bar na ważnym wsparciu co stanowi sygnał kupna. Oczywiście linia obrony to minimum tej świecy. Zalecana ostrożność, gdyż nastrój na szerokim rynku nie jest w ostatnim czasie najlepszy, większość spółek przeważnie traci.

PKO Bank Polski jest największym, uniwersalnym bankiem komercyjnym w Polsce.

Cena spadła w piątek do ważnej strefy wsparcia, nie pojawił się jednak sygnał odwrócenia. Warto obserwować kurs bankowej spółki w tym miejscu, jest to oprócz wsparcia rejon, w którym przebiega dolna krawędź kanału spadkowego, więc mamy 2 czynniki przemawiające przynajmniej za lekkim odreagowaniem ostatnich spadków.

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania pgnig | giełda akcje | notowania s&p 500 | forum gielda | notowania nasdaq na żywo | akcje jsw prognozy |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here