Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują

Jedna z największych firm budowlanych na polskim rynku. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa drogowego, ogólnego i ekologicznego.

Spółka traci ok kilku dni. Wyprzedaż zbiegła się z odcięciem dywidendy. Aktualnie kurs znajduje się już na poziomie wsparcia przy okrągłym poziomie 120 zł. Dzisiejsza świeca pin bar na wsparciu daje nadzieje dla posiadaczy akcji, że spółka która wypłaci w tym roku jedną z najwyższych dywidend powróci do trendu wzrostowego.

Firma jest jednym z największych w Polsce producentów wyposażenia i akcesoriów samochodowych.

Groclin był już omawiany kilka razy, zawsze przy okazji mocnych spadków, które jednak wyhamowują przy ostatnim wsparciu. Piszę ostatnim, gdyż zejście poniżej tej strefy, szeroko otwiera drzwi do znacznie większej przeceny. Dzisiaj dzień wzrostowy, aczkolwiek pierwszym sygnałem poprawy (i to sygnałem wstępnym) będzie wybicie ceny ponad linię korekty.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułHardbit – pierwszy fizyczny portfel BTC
Następny artykułMorgan Stanley kupuje AUDNZD
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

2 KOMENTARZE

  1. To co piszesz, to taka strategia opisywane przez jednego z bardziej znanych graczy giełdowych w Polsce (w środowisku internetowym). Mam nadzieję, że uda mi się właśnie tę osobę namówić w przyszłości na wywiad i opowie o swojej technice zakupu w okolicach dywidendy i powiększeniu pozycji kilka dni po jej odcięciu.

    A analiza na razie trafna nie jest, jeszcze trzeba poczekać, bo jak dotąd kurs spada 🙂 Powodzenia.

  2. Bardzo trafna analiza Łukaszu odnośnie Budimexu, kupiłem pod dywidendę przy 140,85 i teraz dokupiłem taką samą ilość po średniej 121,40 zł, stosując zasadę “gdy krew się leje ;-)”. Teraz czekam na realizację planu, czyli powrotu w okolice 140 zł

    Pozdrawiam
    Kuba

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here