Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują

Jedna z największych firm budowlanych na polskim rynku. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa drogowego, ogólnego i ekologicznego.

Spółka odnotowała dzisiaj sesję wzrostową, która jest kolejną niezłą sesją od pewnego okresu. Wydaje się, że spadki, które nabrały tempa po odcięciu dywidendy zahamowały. Kluczowe jest zaznaczone wsparcie okolic 120 zł. Tam pojawił się pin bar, a po nim zaczęła się bardziej pozytywna seria kolejnych sesji.

Firma jest jednym z największych w Polsce producentów wyposażenia i akcesoriów samochodowych. Produkuje głównie poszycia foteli samochodowych, foteliki dziecięce do samochodów oraz fotele samochodowe.

Groclin traci na wartości od dłuższego czasu. Spadki napotkały na wsparcie, które jest tak naprawdę ostatnią barierą przed bardzo głęboką wyprzedażą. Dzisiaj prawie 6% wzrosty potwierdzają odbicie, ale kluczowe będzie zachowanie ceny przy poziomie poprzedniego, lokalnego szczytu (czerwona linia), jego wybicie może zakończyć spadki.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here