Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
B3System oferuje systemy bezpieczeństwa teleinformatycznego w zakresie: rozwiązań do ochrony systemów IT, polityki bezpieczeństwa IT oraz wspomagania zarządzania.

Na dzisiejszej sesji kurs akcji tej spółki zyskał ponad 20 %. Gwałtowne wzrosty przełamały kolejną strefę oporu i zmierzają do następnej, jeszcze ważniejszej. Spółka była niedawno analizowana w ramach bloku “Analiza na zamówienie – B3System

Mex Polska – podstawowym przedmiotem działalności Emitenta jest zarządzanie Grupą Kapitałową. Spółki zależne Emitenta prowadzą działalność polegającą na organizacji i świadczeniu usług gastronomicznych w restauracjach i klubach muzycznych.

Spółka zdrożała dzisiaj o 20,1%. Kurs pokonał kolejny opór i dotarł do ostatniego, który wygląda dodatkowo dość słabo, a jego pokonanie skutkuje tym, że do kolejnej bariery nie ma już żadnych ograniczeń. Biorąc pod uwagę siłę wzrostów, podejrzewam że kurs tam dotrze.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNowe pozycje w portfelu Morgan Stanley.
Następny artykułZakochaj się w Forexie
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here