Naga Markets

W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:ATM Grupa to grupa firm działająca na rynku produkcji filmowo-telewizyjnej.

Kurs medialnej spółki stoi przed ważnym oporem, który stanowi najwyższy punk ostatnich kilku miesięcy. Wybicie oznaczonego na czerwono poziomu oznacza w zasadzie zakończenie korekty trwającej mniej więcej od początku bieżącego roku. Jeżeli dojdzie do wybicia, będzie to oznaczać, że kolejny celem będzie następny szczyt, a więc ok. 20% potencjalnych wzrostów.

Tauron jest największym dystrybutorem energii elektrycznej w kraju.

Ciekawa sytuacja na Tauronie tzn. wczoraj mieliśmy spore spadki, które lekko naruszyły historyczne wsparcie okolic 5 zł. Dzisiaj mocne wzrosty i spoglądając na wykres tygodniowy mamy pięknego pin bara z zamknięciem ponad wsparciem. Oczywiście należy poczekać na zamknięcie się świecy tygodniowej ale są spore szanse na pozytywny obrót spraw, zwłaszcza w perspektywie odbicia na szerokim rynku. Sytuacja techniczna na spółce zachęcam zatem do kupn akcji.

XTB

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułUSDCAD – niezdecydowanie na rynku
Następny artykułPoranny komentarz makro – czwartek 14 sierpnia.
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here