Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Arctic Paper jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

Spółka była jedną z najjaśniejszych gwiazd dzisiejszej sesji, rosnąc o prawie 8%. Dużą, wzrostową świecą wybity został poziom poprzedniego szczytu. Oznacza to, że z dużym prawdopodobieństwem można oczekiwać ataku na kolejny szczyt okolic 3,33 zł, a to oznacza przynajmniej 10% wzrosty. Przy wspomnianym poziomie należy jednak być ostrożnym, gdyż w szerokim horyzoncie mamy do czynienie jednak z trendem spadkowym.

Przedmiot działalności Spółki obejmuje działalność holdingową, niektóre formy pośrednictwa finansowego, zarządzanie i kierowanie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, obsługę nieruchomości oraz działalność w zakresie budownictwa.

Kurs spółki odbił się dzisiaj od bardzo ważnego wsparcia okolic 2,10 zł. Najlepsza od dłuższego czasu sesja może oznaczać chęć dalszych wzrostów, tak jak to już bywało kilkukrotnie przy tym wsparciu. Z drugiej strony upadek tej strefy może nawet zakończyć trend wzrostowy. Ważności wsparciu dodaje fakt, że nie jest to tylko strefa łącząca dołki od kilku miesięcy, ale także szczyt z kwietnia 2011 roku. To sprawia, że jest historycznie ważna strefa, widoczna bardzo dokładnie na wykresach tygodniowych.

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułGBPJPY – szansa dla sprzedających
Następny artykułEURAUD – rynek bez wyraźnego sygnału
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here