Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:Arctic Paper jako spółka holdingowa realizuje działalność w zakresie produkcji i sprzedaży papieru oraz działalność pokrewną poprzez spółki zależne.

arctic

Kurs spółki po porannej przecenie dość szybko zaczął odzyskiwać siły, w efekcie na interwale dziennym widoczna jest świeca pin bar, która dobrze wpisuje się w trwającą, delikatną korektę. Wydaje się, że istnieje spore prawdopodobieństwo zakończenia ruchu korekcyjnego i w najbliższych dniach może nastąpić wybicie dotychczasowego maksimum. W odrobinę dłuższej perspektywie celem, który także powinien zostać osiągnięty jest strefa oporu, na którą składają się dwa wierzchołki z 2013 roku.

LPP zajmuje się projektowaniem i dystrybucją odzieży w Polsce oraz w Europie Centralnej i Wschodniej.

lpp

Wczorajsza sesja zakończyła się sporymi wzrostami, a pod względem technicznym wybity został opór na poziomie ok. 8600 zł. Wybicie nastąpiło mocną świecą wzrostową co tylko potwierdza odzyskiwanie sił przez spółkę. Kolejny cel to poziom ok 9150 zł czyli jeden z poprzednich wierzchołków. W dłuższej perspektywie możliwy jest powrót na szczyt z lutego bieżącego roku. Silne wzrosty zaczęły się od obrony wsparcia, które opisaliśmy w analizie z 6.08.2014.

invest

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here