Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Alterco to wyspecjalizowany podmiot inwestycyjny działający na rynku nieruchomości. Zakres działalności Grupy Alterco obejmuje: realizację procesów inwestycyjnych w obszarze budownictwa komercyjnego i mieszkaniowego, obrót nieruchomościami we wszystkich segmentach rynku.

Na dzisiejszej sesji kurs akcji tej spółki wzrósł o prawie 8%. Kilka dni temu nastąpiło przełamanie linii trendu spadkowego, a dzisiaj jego restest. Wygląda na to, że spółka będzie rosnąć, aczkolwiek wiele bliskich oporów na jej drodze.

Grupa Selena to globalny producent i dystrybutor chemii budowlanej. Selena oferuje szeroką gamę produktów przeznaczonych zarówno dla profesjonalnych wykonawców, jak i użytkowników indywidualnych.

Spółka zdrożała dzisiaj o 7,16 %. Kurs porusza się w trendzie wzrostowym od wielu lat. Ostatnio byliśmy świadkami krótkiej korekty, która była możliwością kupna po niższej cenie. Teraz wydaje się, że może być już za późno, gdyż cena zbliża się do historycznego maksimum. Nie oznacza to oczywiście końca wzrostów, ale spodziewana jest korekta.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKiedy korekta na GBPUSD?
Następny artykułBlok po 22 – przegląd sygnałów D1 i W1
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here