Naga MarketsAdam Rak na łamach telewizji internetowej Comparic24.TV w programie „To warto wiedzieć” przyjrzał się aktualnej sytuacji na rynkach finansowych i omówił najważniejsze wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia całego materiału!

  • W trakcie środowej sesji na Wall Street Apple stało się pierwszą amerykańską spółką giełdową, której kapitalizacja przekroczyła poziom 2 bilionów dolarów. Fakt ten nie uchronił jednak Nasdaq przed spadkami.
  • Nie pomoże również fakt, że Google jedna z największych spółek wchodzących w skład indeksu od rana boryka się z problemami swojej flagowej usługi.
  • Jordan Belfort, pierwowzór filmowego „Wilka z Wall Street” wraca do branży finansowej. Amerykanin będzie uczył początkujących inwestorów.

Te artykuły również Cię zainteresują
Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!

Zobacz również inne audycje:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here