Naga MarketsLogo GoogleKolejne problemy Google, które tym razem zmaga się z oskarżeniami o łamanie przepisów antymonopolowych w Europie przez usługę Google for Jobs, która została uruchomiona w 2018 roku. Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu programów Bogusza Kasowskiego “Today in USA”. Jest to program, z którego dowiesz się o najważniejszych i najaktualniejszych wydarzeniach ze Stanów Zjednoczonych.


Dotychczasowe kary Google przekroczyły 9 mld USD

– Lokalne firmy UE skarżą się, że przez usługa jest faworyzowana przez amerykańskiego giganta, przez co nie spełnia warunków uczciwej konkurencji. Dotychczas europejskie oskarżenia o łamanie prawa antymonopolowego skończyły się karami $9,25 mld w ciągu ostatnich dwóch lat. Poproszony o wypowiedzenie się na temat ogólnych skarg konkurencji w pośrednictwie pracy online, Google powiedział, że wprowadził szereg zmian w odpowiedzi na opinie w Europie – zauważył Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAkcje PKO BP zasługują na uwagę wśród komponentów WIG20
Następny artykułNBP powinien inwestować na GPW? Łon chce oprzeć rezerwy nie tylko na złocie
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here