Naga MarketsW jaki sposób skalować swój biznes w obecnych czasach? To pytanie zadaje sobie wielu przedsiębiorców. Nie sposób zaprzeczyć, że czas, w którym się znaleźliśmy niestety sprzyja tylko nielicznym firmom. 

  • Fly On The Cloud zaprasza na Google Cloud for Business
  • 24 listopada br. odbędzie się wydarzenie online
  • Weź udział w Google Cloud for Business i poznaj rozwiązania chmurowe od google oraz wskazówki dot. stalownia firmy z wykorzystaniem technologii chmurowych

Poznaj rozwiązania chmurowe od od Google Cloud

Pomocną dłoń przedsiębiorcom podają dostawcy rozwiązań technologicznych, które wspierają rozwój firm w okresie pandemii. Dzięki odpowiednim narzędziom chmurowym przedsiębiorcy mają szansę nie tylko zwiększyć produktywność swoich pracowników, lecz także zapewnić stały wzrost i skalowalność biznesu.

Fly On The Cloud (Partner Google) organizuje  wydarzenie online, które pokaże przedsiębiorcom możliwości, jakie oferują rozwiązania chmurowe.

Wydarzenie Google Cloud for Business odbędzie się już 24 listopada w godzinach 10:00-13:00.

Podczas spotkania uczestnicy wprowadzeni zostaną w świat rozwiązań chmurowych od Google Cloud. Dodatkowo, poznają kilka ciekawych wskazówek biznesowych dotyczących skalowania firmy z wykorzystaniem technologii chmurowych.

Swoim cennym doświadczeniem podzielą się specjaliści z firm: 

▪ Google 

▪ feeCOMPASS 

▪ Fly On The Cloud 

Naucz się skalować swój biznes z Google Cloud

Wydarzenie podzielone będzie na 2 części, dotyczące zarówno tematów związanych z Google Workspace (dawniej G Suite) oraz Google Cloud Platform.

Harmonogram wydarzenia znajdziesz tutaj.

Dla kogo w głównej mierze dedykowane jest wydarzenie?

  • dla przedsiębiorców ze średnich i dużych firm
  • dla właścicieli firm zainteresowanych skalowaniem biznesu
  • dla managerów oraz team leaderów

Warto też wspomnieć, że event skierowany jest zarówno do osób, które posiadają już podstawową wiedzę na temat rozwiązań od Google Cloud, jak i dla tych początkujących. Dlatego z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie i wyniesie sporą dawkę wiedzy, która pomoże w rozwoju biznesu.

Zarejestruj się bezpłatnie na wydarzenie poprzez stronę: https://bit.ly/31zgZA2 

Poniżej znajdziesz także nagrania z poprzednich wydarzeń online organizowanych przez Fly On The Cloud:

Jeśli szukasz informacji lub ciekawostek na temat Google Cloud, dołącz do grupy na Facebooku Google Workspace (G Suite) Polska lub Google Cloud Platform Polska.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here