Naga MarketsŚroda na Wall Streat przyniosła kontynuację spadków, które w drugiej połowie sesji zostały wyhamowane. Takie zachowanie się rynku doprowadziło w przypadku wielu spółek do utworzenia się konsolidacji w przy minimach ostatnich wahań.
Pierwszym walorem, na który chciałbym zwrócić uwagę przed dzisiejszą sesją jest GOOGLE.

GOOGLE - wykres H1
GOOGLE – wykres H1

Ten internetowy gigant, którego flagowym produktem jest wyszukiwarka internetowa od początku marca znajduje się w korekcie wcześniejszych wzrostów. Cena znalazła się w potencjalnie ciekawym miejscu. Niedźwiedzie mogą uważać, że wczorajsze wybicie poniżej ostatniego dołka będzie prowadzić do głębszej przeceny. Natomiast byki powinny zwrócić uwagę na równość odcinków AB=CD. Taki układ często jest początkiem końca korekty. Dalsze zachowanie się kursu w tym miejscu powinno dać wskazówkę co do najbliższego kierunku. Na pewno poziom, w którym znalazła się cena powinien doprowadzić do większych jej wahań.
Drugą spółką, która ma być może przed sobą ciekawsze chwile jest w mojej opinii ALCOA.

Te artykuły również Cię zainteresują
ALCOA - wykres H1
ALCOA – wykres H1

Blisko dwumiesięczny spadek został w ostatnim czasie wyhamowany. Wczoraj spółka skutecznie opierała się ogólnemu zachowaniu ryku. Widać też, że zejścia poniżej lokalnych minimów nie aktywują już w sposób zauważalny podaży. Ta relatywna siła może przerodzić się w chęć silniejszego odreagowania spadków. Wyjście powyżej szczytu z 25 marca powinno być sygnałem dla byków do przynajmniej chwilowej zmiany sentymentu wobec spółki.

Ostatnim potencjalnym zagraniem przygotowanym przeze mnie na dziś jest YAHOO!

YAHOO! - wykres H1
YAHOO! – wykres H1

Lubię obserwować tą spółkę, ponieważ znajduje się ogólnie w ciekawym położeniu. Dlatego pojawia się dość często w naszych przedsesyjnych analizach. Cena akcji YAHOO dwukrotnie podchodziła już w rejon oporu, czyli luki bessy z 29 stycznia. Dwukrotnie kupujący musieli uznać w tym miejscu wyższość strony podażowej. Najbliższym wsparciem w kierunku którego zmierza cena są minima z 26 marca. Jeśli i tu niedźwiedzie przejmą kontrolę nad rynkiem będziemy mieli sygnał do głębszej przeceny.


Potencjalne zagrania na dziś to cykl powstający przy wsparciu brokera ACFX. Wszystkie opisane w materiale walory znajdują się w ofercie brokera ACFX, a analizy przygotowywane są przy użyciu programu dostępnego po założeniu darmowego konta demo. Natomiast po założeniu konta rzeczywistego możemy liczyć na 30% bonusu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here