Naga Markets

Goldman Sachs znosi wszystkie restrykcje COVID!Goldman jest jedną z pierwszych dużych korporacji, które wysyłają e-maile do całej firmy, w których zasadniczo deklaruje, że ryzyko zachorowania na COVID nie powinno być wykorzystywane jako wymówka do pracy w domu. W notatce wysłanej we wtorek, otrzymanej przez The Post, Goldman Sachs powiedział pracownikom, że nie będą już wymagali szczepionek, testów na COVID ani masek – sygnał, że nie będzie akceptować wymówek dla pracowników, którzy twierdzili, że COVID jest powodem do pracy w domu.

Pracownicy Goldman Sachs wracają do biur!

Gigant z Wall Street: Goldman Sachs zniesie wszystkie protokoły COVID, które zatrzymały niektórych pracowników w domach, ponieważ zmusza całą załogę do powrotu do biura pięć dni w tygodniu po Święcie Pracy, dowiedział się The Post.Zobacz również: MadMind Studio zarobił w II kwartale 2,6 mln zł netto z tytułu sprzedaży gier! Analiza akcji.

„Istnieje znacznie mniejsze ryzyko poważnej choroby” – czytamy w notatce. „Zgodnie z zaktualizowanymi protokołami [CDC], jeśli nie przychodziłeś do biura, porozmawiaj ze swoim przełożonym, aby upewnić się, że rozumiesz i stosujesz się do bieżących oczekiwań Twojego działu w zakresie powrotu do biura”. Oficjalna notatka pojawia się zaledwie kilka dni przed jej wejściem w życie.

Goldman jest jedną z pierwszych dużych korporacji, które wysyłają e-maile do całej firmy, w których zasadniczo deklaruje, że ryzyko zachorowania na COVID nie powinno być wykorzystywane jako wymówka do pracy w domu.

Partnerem portalu comparic.pl jest broker EXANTE oferujący dostęp DMA (Direct Market Access) do 50 światowych giełd akcji i ETF na jednym wielowalutowym rachunku.

Załóż bezpłatny rachunek inwestycyjny już teraz!

 

XTB

„Wciąż robimy stały postęp, zbliżając naszych ludzi do biura, które jest podstawą kultury praktyk zawodowych i biznesu zorientowanego na klienta w Goldman Sachs” – powiedziała The Post rzeczniczka Goldman Sachs.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: amica giełda | celon akcje kupno | notowania nasdaq | kryptowaluty ranking | kurs euro notowania | cd projekt akcje kupno | lotos akcje | polenergia giełda |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here