CMC Markets
Według zespołu analityków Goldman Sachs, któremu przewodzi Sheba Jafari istnieje ryzyko dalszej wyprzedaży Bitcoina w kierunku dołka blisko $5.922 jaki ustanowiony został w lutym br. Spadek oczekiwany jest po przełamaniu krótkoterminowego wsparcia na poziomie $9.210.

“Wybicie jest znaczące, gdyż implikuje potencjał do bardziej impulsywnego spadku.”

“Następny kluczowy obszar znajduje się na $7.687 – 7.198, obejmuje on 200-dniową średnią kroczącą oraz zasięg 1.618 mierzony od szczytu.” – napisał Jafari w nocie dla klientów banku.

Bitcoin w ubiegłym roku doświadczył silnego wzrostu, jednakże w drugiej połowie grudnia rozpoczęła się intensywna wyprzedaż tej cyfrowej waluty, w wyniku której straciła ona 70% wartości licząc do dołka z lutego br.

Przez kolejne tygodnie miało miejsce odreagowanie spadków, ale kupujący mimo kilku prób nie zdołali pokonać bariery na $11.874 – 12.000. Cena wróciła z powrotem pod poziom $10.00 do czego przyczyniły się ostrzeżenia amerykańskiej SEC, a także plotki o ataku hakerskim na japońską giełdę Binance.


Bądź zawsze na bieżąco dzięki aplikacji mobilnej Comparic.pl, która codziennie budzi rynki. Pobierz bezpłatną wersję na swój telefon i tablet już teraz!

Zostaw komentarz logując się za pomocą FacebookSTO
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułXM wprowadza kilkaset nowych CFD na akcje spółek z USA
Następny artykułDM BOŚ rekomenduje: “trzymaj” dla Intercars z ceną docelową na 302 zł
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótkoterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Wolne chwile spędza na bieganiu oraz treningach sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here