TMS


Według zespołu analityków Goldman Sachs, któremu przewodzi Sheba Jafari istnieje ryzyko dalszej wyprzedaży Bitcoina w kierunku dołka blisko $5.922 jaki ustanowiony został w lutym br. Spadek oczekiwany jest po przełamaniu krótkoterminowego wsparcia na poziomie $9.210.

“Wybicie jest znaczące, gdyż implikuje potencjał do bardziej impulsywnego spadku.”

“Następny kluczowy obszar znajduje się na $7.687 – 7.198, obejmuje on 200-dniową średnią kroczącą oraz zasięg 1.618 mierzony od szczytu.” – napisał Jafari w nocie dla klientów banku.

Bitcoin w ubiegłym roku doświadczył silnego wzrostu, jednakże w drugiej połowie grudnia rozpoczęła się intensywna wyprzedaż tej cyfrowej waluty, w wyniku której straciła ona 70% wartości licząc do dołka z lutego br.

Przez kolejne tygodnie miało miejsce odreagowanie spadków, ale kupujący mimo kilku prób nie zdołali pokonać bariery na $11.874 – 12.000. Cena wróciła z powrotem pod poziom $10.00 do czego przyczyniły się ostrzeżenia amerykańskiej SEC, a także plotki o ataku hakerskim na japońską giełdę Binance.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.


Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here